Meist

Meie salarelv on hoolega kujundatud meeskonnadünaamika. Paneme iga projekti jaoks kokku täpselt selle õige tiimi — kellel on vastav kogemus ja tehniline taip ning keda konkreetse ülesande kallal pusimine motiveerib ja õnnelikuks teeb.

Miks Snowhound?

Võiksime sulle rääkida agiilsest metoodikast, programmeerimiskeeltest ning arendusraamistikest, aga inimkeeli kokku võttes näeb koostöö meiega välja järgmine

Oleme partnerid igal sammul

Saame tuttavaks sinu tiimi ja äriga, sest usume, et inimeste omavaheline klapp on üks projekti edu võtmeteguritest.

Sinu eesmärke toetav lahendus

Leiame tehnilised lahendused sinu päris elu väljakutsetele. Mõtleme kaasa, kuidas valminud lahendus sinu äri eesmärke tõeliselt toetab.

Süstemaatiline lähenemine

Töötame 2-nädalaste sprintidena, mille järel hindame olukorda, korrigeerime eesmärke ja planeerime järgmisi tegevusi vastavalt saadud tagasisidele.

Selge suhtlus ja kaasamine

Kaasame sind pidevalt ning anname tööd su tiimile proovida. Tänu sellele saame muudatusvajadustest ühtemoodi aru ja viime projekti edukalt ellu.

100% eesmärgile pühendunud

Hoiame eesmärki pidevalt fookuses ja korrigeerime vajadusel suunda. Me ei kuluta aega tegevustele, mis ei vii projekti õiges suunas edasi.

Peame lubadustest kinni

Täidame eesmärgid õigesti ja õigeaegselt ning peame oma partneritele antud lubadustest kinni. Hindame kõrgelt oma partnerite aega.

Persoonilood

Tutvu Snowhoundi telgitagustega

Meie peale saad kindel olla

Ehitame ettevõtetele ja organisatsioonidele tarkvaralahendusi, mis aitavad kõigi elu lihtsamaks, kiiremaks ja säästlikumaks muuta. Lisaks pakume koolitusi ning nõustamist, et saaksid oma lahendustest viimast võtta.

Tegutseme 2014. aastast ning meie tiimi kuulub tänaseks 20+ inimest. 2020. aastal pärjas Äripäev meid gaselli tiitliga — gasell on paindlik, kiire ja julge ettevõte, kes on kasvanud viimase kolme aasta jooksul vähemalt 50%. Kiire kasvutempo juures peame siiski oluliseks kontrollitud jätkusuutlikku kasvu, et uued töötajad saaks nii töös kui hingelt tõelisteks snowhoundlasteks.

Menüü