Tartu kontor

Sisevaade Snowhoundi Tartu kontorisse

Snowhoundi Tartu kontoris töötavad teiste seas Kustav, Jakob, Magnar, Merit, Kadi, Germo, Taavi ja Alrik. Kes nad on? Asjalikud IT-inimesed, seda nii kui nii. Aga veel? Ja miks paljud neist ütlevad, et Snowhoundi tulek oli õige otsus?

„Snowhound on väga hea koht, kus õppida, paremaks saada,“ lausub Kustav kahtluseta. Kustav töötab arendajana ja on alati õpihimuline olnud, kuid uued teadmised on siin teiste meelestki kuldaväärt. Kui endal on kahtlusi või küsimusi, saab kolleegidega nõu pidada. Ja uute teadmiste abil on probleemide lahendamine käkitegu. Jakob usub näiteks, et koodiprobleemid pole tegelikult mingid probleemid. Isegi siis, kui esialgu tundub, et need on keerulised. Probleemide lahendamise eduelamus on suurim motivaator. Ent põnevad projektid ja ägedad meeskonnaliikmed? Need loomulikult ka!

Vanemarendaja Taavi ütleb, et Snowhoundis on meeskonnatööd ja vastastikust tuge väärtustav töökeskkond. Ja mitte ainult – ühisüritusedki on siin au sees ning huumorita ei möödu ükski päev. Ehkki kodukontor on IT-ettevõttele kohaselt soositud, tahetakse Tartus kontorisse tulla. Peamiselt seepärast, et siin on mõnus ja seltskond on suurepärane. Huvitavaid projekte hindavad kõrgelt kõik snowhoundlased. Kadi lisab, et töö Snowhoundis teevad eriti põnevaks valdkonnad, millega arendades kokku puututakse. Ta tunneb, et töötab igati õiges kohas. Üle ega ümber ei saa sellest, et töös on kogu aeg midagi, mille üle uhkust tunda. Kõlab päris kutsuvalt, eks? 

„Intensiivne ja hästi põnev aeg on olnud: väljakutsed ja võimalused,“ sõnab projektijuht Magnar, kui küsida, mis talle Snowhoundis meeldib ning miks siia jäänud on. Üksluiseks siin kindlasti ei lähe, seda saab öelda ka Merit. Kes vähegi soovib, saab võimaluse iseenda tõelise kutsumuse leidmiseks. Merit on seda meelt, et liikumissuundi on palju ja see on innustav. Germo liigubki mitmel suunal ja tema vastutusala Snowhoundis on lai: inimeste heaolu eest seismisest kuni projektide juhtimiseni välja. Ta panustab ettevõtte kasvu väga hea meelega. Ettevõtte asutajaliige Alrik tõdeb, et selline tagasiside on meeldiv ja lisab Snowhoundi kohta järgmist: „Kui millegagi alustada, tuleb see edukalt lõpuni viia.“ Ikka selleks, et ka uued töötajad saaksid tõelisteks snowhoundlasteks — nendeks, kes saavad teha seda, mis neile pinget pakub.

Niisiis, Snowhoundi parimad küljed? Loetelus on suurepärane ja omavahel klappiv kollektiiv, igakülgsed arenguvõimalused, eriilmelised projektid, töötajate väärtustamine ning paindlikud töötunnid ja -koht. Kontoris on külmkappki smuutisid täis ning hoolitsetakse selle eest, et meeskonnal alati silmad säraks. 

Oled valmis oma sisemise snowhoundlase valla laskma?

Liitu meie tiimiga ja kandideeri endale sobivale positsioonile. Lisaküsimuste korral võta ühendust!

Menüü