Telema PDS

Teenused

Analüüs, Arendus, Konsultatsioon

Täpne ja mugav lahendus tooteandmete haldamiseks

Telema PDS keskkond aitab hulgimüüjatel, edasimüüjatel ja tootjatel oma tooteandmeid lihtsalt ning efektiivselt luua, hoida ja administreerida ühes andmebaasis.

Ülevaade

Lõpptarbija ei kujuta sageli ettegi, milline inforägastik peitub iga turul pakutava toote taga. Tooteinfot nõuavad jaeketid, tarbijad ise ja riigiametid, aga ühtne standard selle esitamiseks puudub — näiteks nõuavad erinevad osapooled samu andmeid mitme nime all.

Vajalikke andmeid tekib nii palju, et tootja enda majandustarkvarast selle hoidmiseks ning haldamiseks ei piisa. Seetõttu kulutavad töötajad palju aega ja energiat, et infot erinevate baaside ning tabelite vahel edastada, mis omakorda toob kaasa inimlikud vead, turvaprobleemid ning ebaefektiivsuse.

Telema mõistab, et andmete ümbertrükkimine väärtust ei loo ning asus ehitama Telema PDS (Product Data Sync) ehk tooteandmete halduskeskkonda. Tegemist on platvormiga, kus turvaliselt hoida ja täiendada kogu tooteinfot, pilte ja sertifikaate, säilitades ülevaatlikult ajaloo kogu toote elutsükli kohta. Nii on kõik tooteandmed ühes kohas ning neid saab ilma lisatööta igal ajal kiirelt ja mugavalt erinevatele partneritele edasi saata, just vastavalt nende nõuetele. Lahenduse loomisel võeti tooteandmete struktuuri aluseks GS1 standard.

Snowhound aitas Telema kontseptsiooni alusel välja töötada ja realiseerida terviklahenduse. Teostasime kogu tarkvara arendustsükli tehnilisest analüüsist ning tarkvara arhitektuurist kuni arendamise, integratsioonitestimise ja juurutamiseni. Lisaks tegime aktiivset tagasisidestatud koostööd kolmandate osapooltega, kes ehitasid prototüübi ning UI komponendid.

Projekti tulemusena sündis Telema PDS – parim turul leiduv lahendus tooteandmete lihtsaks, efektiivseks ja turvaliseks kogumiseks, salvestamiseks, rikastamiseks ning usaldusväärseks haldamiseks. Platvorm loob erinevate osapoolte vahel automaatse andmevahetuse. Nii on tagatud tooteandmete täpsus ja turvalised infokanalid kaitsevad andmeid kogemata muutmise või väärkasutuse eest.

“Tegemist on tõeliste professionaalidega.

Snowhoundiga on olnud hea ja kindel tunne koos töötada. Tegemist on tõeliste professionaalidega, kes mõtlevad kaasa, pakuvad ise ideid ja lahendusi ning jäävad ka keerulistes olukordades alati rahulikuks. Saame neid tõeliselt usaldada.”

Toomas Veersoo

Telema, CTO

Tehnoloogiad

Java

Spring

PostgreSQL

JSON Schema

Apache POI

Liquibase

Angular 8

Kõlab hästi? Räägi meile oma ideest ja viime selle koos ellu.

Menüü