Liitu Snowhoundiga

Kas otsid töölt nii arenemisvabadust kui meeskonnavaimu?

Siis oled tulnud õigesse kohta. Snowhoundis saad töötada huvitavate projektidega mõnusas seltskonnas.

Meie salarelv on hoolega kujundatud meeskonnadünaamika. Selleks peame oluliseks kontrollitud kasvu, et uued töötajad saaks nii töös kui hingelt tõelisteks snowhoundlasteks.

Näiteks on meil vanemarendajaid alati rohkem kui nooremarendajaid ning võid olla kindel, et meie juures on inimesi, kellelt uusi asju õppida. Samas leidub väikeses tiimis alati piisavalt väljakutseid ning vabadust, et avastada oma tõelist potentsiaali.

Millist elu Snowhoundis elame?

Pakume snowhoundlastele kõike toredat, mida ühelt tarkvaraarendusettevõttelt oodata võiks — süüa-juua, head seltskonda, häid koolitusi ning enesearenguvõimalusi, sporditoetust, paindlikku tööaega ning alati meeleolukaid ühisüritusi, kuhu me kedagi tulema ei sunni, aga millest väga paljud osa võtavad.

Vabad positsioonid

Asukoht: Tartu

Otsime järgmist andekat snowhoundlast, kes suudab klientidele arendada nii front-end kui ka back-end tarkvaralahendusi. Kasuks tuleb hea suhtlemisoskus, tahe ennast arendada ja võime ise proaktiivselt lahendusi välja pakkuda.

Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust!

Oled valmis oma sisemise snowhoundlase valla laskma?

Liitu meie tiimiga ja kandideeri endale sobivale positsioonile. Lisaküsimuste korral võta ühendust!

Kui hetkel endale sobivat pakkumist ei leinud, aga sooviksid siiski Snowhoundi kandideerida, siis anna samuti soovist teada. Head inimesed on meie tiimi alati oodatud!

Menüü