Tallinna kontor

Sisevaade Snowhoundi Tallinna kontorisse

Tarkvaraarenduse valdkonnas on üks kindel: töö ei saa kunagi otsa. Tehnoloogiad ja platvormid arenevad pidevalt ning uued rakendused ja süsteemid vajavad edendamist. Kes on need enesekindlad nutikad inimesed, kes projektide taga seisavad ja kõikidest probleemidest läbi hammustavad? Kohe saame teada.

Kuna enamuse oma päevast veedame tööl, siis on oluline meeskonnavaheline inimsuhete kvaliteet. Snowhoundi Tallinna kontoris käivad inimesed kohal, olgugi et on olemas kaugtöö võimalus. Juba see ütleb ettevõtte töökeskkonna kohta nii mõndagi. Seltskond on küll väike, kuid kompetentsiga tehakse silmad ette isegi suurettevõttele. Iga uue juunior-arendaja kohta on 3–4 seenior arendajat, tagades uutele tulijatele kindla seljataguse ning kiire informatsioonivahetuse. Full-stack-arendaja Veiko tõstabki esile tiimikaaslaste abivalmiduse ning projektide sisu, lisades, et kliendipoolsete arendajate rahvusvahelisus annab muuhulgas hea võimaluse keelepraktikaks. Nii nagu Veiko ise, on ka enamus teistest Snowhoundi arendajatest omandanud bakalaureusekraadi TalTechi infotehnoloogia teaduskonna valitud erialadel. Veiko ja Tõnn on hetkel õpingute lõpusirgel ning hindavad võimalust saadud teadmisi kohe töös rakendada. Tõnn on enne IT-maailma sukeldumist proovinud teisigi ameteid ning lõpetanud ärikorralduse eriala, tõestades, et kunagi pole hilja uuesti õppima asuda. „Ühel hetkel saabus äratundmine, et see on minu valdkond,“ ütleb ta ise. Meeskonda hoiab lähedasena tema sõnul ühisürituste korraldamine, mida kiidavad ühehäälselt ka teised, sest lisaks töö tegemisele peab oskama puhata.

Huumori maaletoojaks on tiimis back-end-arendaja Taavi, keda vist küll miski maailmas endast välja ei suuda ajada. Tegu on juba kogenud tegijaga, kes eelistab tegutseda rahulikus tempos ning oma ulatuslikke teadmisi mahukatest projektidest jagab ta lahkelt ka teistega. Full-stack-arendajad Vladislav ja Trevor pooldavad pigem võimalust vahetada projekte tihemini, see hoiab meeste sõnul töö rutiinivabana, aidates ühtaegu kaasa laiaulatusliku kogemuste pagasi omandamisele. Koostööd tehakse erinevate tiimidega, see on juba omamoodi põnev. Õnneks lastakse Snowhoundis arendajatel nokitseda just selliste projektide kallal, mis neid motiveerib. „Siin on päriselt ka arenguvõimalused ja meid kõiki väärtustatakse võrdselt,“ lisab Kaarel, tuginedes oma kahe ja poole aastasele kogemusele ettevõttes.

Värskeim hundikutsikas on Hugo, kes on seltskonda kuue tööl oldud kuu jooksul mõnusalt sulandunud ning hindab paindlikku töökorraldust, mis näitab ettevõtte juhi usaldust. Ka tema on hingega enda projekti juures ehk full-stack-arendaja rollis. Talentidest ettevõttes puudust ei tule, aga on veel üks särasilmne bürooingel Meri-Liis, kes toob poistele naeratuse näole. Särtsakas neiu vastutab nii Tallinna kui ka Tartu kontori sujuva toimimise eest. Just tema korraldab kõiki neid ägedaid ühisüritusi ja igakuiseid challenge’id, mis aitavad luua ja hoida meeskonnatunnet. „Team-building on Snowhoundis oluline, panustame sinna väga palju energiat.”

Meeskond on niisiis ristfunktsionaalne. Esindatud on erinevad oskused ja taustad, et tõhusalt lahendada probleeme ja leida innovaatilisi lahendusi. Kui juba olla arendaja, siis kindlasti Snowhoundis.

Oled valmis oma sisemise snowhoundlase valla laskma?

Liitu meie tiimiga ja kandideeri endale sobivale positsioonile. Lisaküsimuste korral võta ühendust!

Menüü